Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Kategorie
Czy wiesz, że ... ?
Najstarsza wzmianka o mieście
Łowicz jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Najstarsza wzmianka o mieście pochodzi z bulli papieża Innocentego II z 1136 r. Bulla potwierdzała prawa arcybiskupów gnieźnieńskich do okolicznych ziem, wymieniając Łowicz jako główny ich ośrodek. Tym samym stał się on miastem prymasowskim. Prawa miejskie uzyskał przed 1298 r.
Baza instytucji
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
Hotele, zajazdy

Adres:
99-416 Nieborów, Aleja Lipowa 37
Nr telefonu:
46 838 50 51
GSM:
501 15 20 77, 501 15 20 88, 883 60 21 88
E-mail:
WWW:
Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt telefoniczny + 48 883 602 188 lub za pośrednictwem witryny booking.com

Hotel Rozdroże Nieborów to nowoczesny obiekt o doskonałej lokalizacji – w centrum Polski, między Łodzią a Warszawą, przy trasie nr 70 Łowicz – Skierniewice, blisko Autostrady Wolności A2.

Oferuje bezpłatny parking dla gości oraz ogólnodostępne WI-FI. Hotel otoczony jest własnym lasem, dużym ogrodem ze stawami, placem zabaw, altanami.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja czynna od 12 do 22, śniadania serwowane są od 7 do 10.

Hotel oferuje znakomite warunki do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich spotkań biznesowych. Do dyspozycji uczestników spotkań firmowych oddajemy 8 sal konferencyjnych wyposażonych w niezbędny sprzęt audio-video, klimatyzację oraz WiFi. Hotelowa restauracja obsługuje konferencje w zakresie cateringu, zarówno przerw kawowych jak i posiłków dla uczestników. Hotel dysponuje miejscem na konferencje do 300 osób lub 120 w przypadku korzystania z zaplecza noclegowego.

Organizuje wszelkie imprezy okolicznościowe, obiady rodzinne, chrzciny, komunie, wesela, śluby plenerowe, pikniki, spotkania integracyjne i wiele innych. Dzięki licznym salom jednocześnie w obiekcie może odbywać się kilka równoległych imprez.

Znajduje się w malowniczej oraz pełnej atrakcji turystycznych części powiatu łowickiego. Bliskość Pałacu w Nieborowie, Parku Romantycznego w Arkadii, skansenu w Maurzycach czy Sromowie sprawia, iż przebywający u nas turyści przenoszą się w świat przedstawiający staropolskie tradycje jednego z najpiękniejszych terenów Polski.

Hotel posiada pokoje jedno, dwu oraz wieloosobowe. Standardowym wyposażeniem pokoju jest telewizor, telefon, klimatyzacja, łazienka z prysznicem. Istnieje możliwość dostawienia do pokoju łóżeczka dziecięcego. Zwierzęta (za dodatkową opłatą) są akceptowane. Zameldowanie Przyjazd od: 14:00 Wyjazd do: 12:00.

W środkowej, głównej części hotelu na drugim piętrze, znajdują się trzy pokoje DeLux. W dwóch z nich w obszernych łazienkach, zainstalowano jacuzzi. We wszystkich pokojach DeLux znajdują się łoża małżeńskie, kanapy i fotele, biurka do pracy, lampy, zestawy do parzenia kawy i herbaty, TV, klimatyzacja, każdy w swoim niepowtarzalnym stylu. Tę odrobinę luksusu, zadedykowaliśmy zapracowanemu biznesmenowi, jak również wymagającym obieżyświatom.


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]