Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Kościół Św. Ducha
W miejscu kościoła Św. Ducha stał wcześniej drewniany kościół, który był filią parafii Najświętszej Marii Panny. W XIV wieku pełnił funkcje szpitalne. Po jego przebudowie został podniesiony do rangi kościoła parafialnego. Jego wezwanie mogłoby wskazywać na jego pierwotny szpitalny charakter. Prawdopodobnie był to pierwszy, murowany kościół w Łowiczu. Został on pobudowany w stylu gotyckim przez Janka z Uniejowa.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
26 listopada 2021
Informujemy, że Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Aktywności Obywatelskiej i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Łowiczu podjął współpracę z dostawcą internetowego systemu obsługi zadań publicznych WITKAC.
Witkac.pl to unikalne narzędzie, znacznie ułatwiające współpracę urzędów z organizacjami pozarządowymi. Jest to kompleksowy system informatyczny usprawniający m.in. ogłaszanie konkursów ofert, nabór i ocenę wniosków dotacyjnych, tworzenie umów oraz składanie i weryfikację sprawozdań.

Głównym celem wdrożenia systemu będzie podniesienie jakości składanych ofert, ułatwienia procesu aplikowania o środki, a następnie ich rozliczania, ale przede wszystkim zwiększenie przejrzystości procedur przyznawania dotacji. Poniżej link do szkolenia dla organizacji pozarządowych, za pomocą którego dokonuje się rejestracji.

https://witkacwitkac.clickmeeting.com/szkolenie-dla-organizacji-pozarzadowych-witkac-pl/register

Szkolenie zostanie przeprowadzone dziś, 26 listopada 2021 r. (piątek) godz. 13:00.

Po potwierdzeniu rejestracji na stronie, uczestnik otrzyma wiadomość mailową wraz z właściwym linkiem do spotkania oraz instrukcją dołączenia. Zapisy mogą być dokonywane do dnia szkolenia do godz. 13:00

Do uczestniczenia w szkoleniu nie są wymagane kamery oraz mikrofony. Wszelkie pytania techniczne będzie można zadawać na czacie.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]