Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Kościół Św. Ducha
W miejscu kościoła Św. Ducha stał wcześniej drewniany kościół, który był filią parafii Najświętszej Marii Panny. W XIV wieku pełnił funkcje szpitalne. Po jego przebudowie został podniesiony do rangi kościoła parafialnego. Jego wezwanie mogłoby wskazywać na jego pierwotny szpitalny charakter. Prawdopodobnie był to pierwszy, murowany kościół w Łowiczu. Został on pobudowany w stylu gotyckim przez Janka z Uniejowa.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
19 grudnia 2022, 16:00

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku 3-5 lat do udziału w Warsztatach Świątecznych ze Śnieżyną. Podczas spotkana, będą one malować świąteczne figurki gipsowe i magnesy pod czujnym okiem animatorki z „Animacji Szytych na miarę”. Każdą z wykonanych prac, będzie można zabrać ze sobą do domu.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 19 grudnia 2022 r. o godz. 16:00. w sali plastycznej ŁOK. Czas trwania warsztatów to 60 min. Minimalna ilość uczestników 5 osób.

Bilety w cenie 25 zł są do nabycia w kasie kina lub przez zakup biletu on-line www.lok.systembiletowy.pl

Uwaga. Figurki będą malowane farbami plakatowymi. Organizatorzy proszą o informacje, czy któreś z dzieci jest uczulone na tego typu farby.


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]