Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Najstarsza wzmianka o mieście
Łowicz jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Najstarsza wzmianka o mieście pochodzi z bulli papieża Innocentego II z 1136 r. Bulla potwierdzała prawa arcybiskupów gnieźnieńskich do okolicznych ziem, wymieniając Łowicz jako główny ich ośrodek. Tym samym stał się on miastem prymasowskim. Prawa miejskie uzyskał przed 1298 r.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
21 stycznia 2014
Do 14 lutego 2014 roku trwa przyjmowanie zgłoszeń do wzięcia udziału w projekcie "Dotacja na dobry początek". Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości w partnerstwie z Fundacją Inicjowania Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w okresie od 1 października 2013 r. do 30 czerwca 2015 r.
Projekt skierowany jest do 60 osób bezrobotnych w wieku 15 - 30 lat (w tym 34 kobiety i 26 mężczyzn) zamieszkałych w powiatach m. Skierniewice i skierniewickim, rawskim, tomaszowskim, łowickim, które planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Uczestnicy projektu po przejściu etapu szkoleniowo-doradczego mają szansę uzyskać aż 30 000 bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

Dodatkowo w ramach projektu zapewniliśmy pomoc w okresie pierwszych 6 miesięcy od dnia założenia własnej firmy w wysokości 1600 zł brutto miesięcznie!

Aby zgłosić się do projektu należy wypełnić komplet dokumentów rekrutacyjnych dostępnych na stronie www.dotacja.fundacjarozwoju.org.pl w zakładce "Dokumenty" i dostarczyć jest do 14 lutego 2014 roku osobiście lub za pośrednictwem poczty do Biura projektu.

Bliższe informacje dotyczące dokumentacji rekrutacyjnej i warunków udziału w projekcie można uzyskać poprzez kontakt z biurem projektu pod numerem telefonu 797 742 933 lub drogą elektroniczną na adres biuro@dotacja.fundacjarozwoju.org.pldesign by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]