Strona główna      
Wersja klasyczna      
Kontakt      


Folklor Łowicki      
Strój łowicki      
Wycinanka łowicka      
Twórcy Ludowi      
Zespoły Ludowe      


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
‹‹    A-    A+
Co? Gdzie? Kiedy?
1 maja 2023, 17:00
Miejsce: Kino "Fenix"

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na Wiosenny Koncert Młodych Talentów Wokalnych, który odbędzie się w poniedziałek, 1 maja 2023 r. o godz. 17:00 w sali Kina Fenix. Podczas koncertu wystąpi dwanaście utalentowanych młodych wokalistek z Łowicza i okolic : Maja Lis, Lena Portasz, Tatiana Brzózka, Oliwia Śliwińska, Ala Gawinek, Natalia Kaczora, Blanka Jabłońska, Julia Jabłońska, Nikola Perestaj, Oliwia Olczyk, Oliwia Koper i Magdalena Myszewska.

Zaprezentują oni piosenki o dużym ładunku emocjonalnym. Koncert poprowadzi Karina Sędkowska-Staszewska.

Wstęp wolny.

Miłośnikom dobrej piosenki polecamy również koncert Katarzyny Groniec z zespołem, który odbędzie dzień wcześniej, w niedzielę 30 kwietnia o godz. 19:00 w Łowickim Ośrodku Kultury. Bilety są do nabycia w kasie kina.

Informujemy, że na koncert Grupy MoCarta w dniu 2 maja o godz.19:00 pozostało jeszcze tylko kilka dostawek. Wszystkie trzy propozycje składać się będą na Majówkę 2023 w Łowickim Ośrodku Kultury.

Kino Fenix zaprosi w tym czasie na filmy: URATUJ DRZEWO (premiera), SISU (premiera) i BRATY

Multimedialna mapa      
Rejestr zabytków      
Panoramy sferyczne      
Kącik dla dzieci      

design by fast4net[zamknij]   [przejdź do wycieczki]