Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Łowicz stracił rangę miasta powiatowego
W 1975 r. Łowicz stracił rangę miasta powiatowego i do końca 1998 r. znajdował się w granicach województwa skierniewickiego. W 1990 r. odbyły się w Łowiczu pierwsze demokratyczne wybory samorządowe, a dwa lata później powstała diecezja łowicka. W 1999 r. miasto ponownie stolicą powiatu. 14 czerwca 1999 r. Łowicz gościł papieża Jana Pawła II.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
6 marca 2014
W Łowickim Ośrodku Kultury odbędzie się turniej w puszczaniu yoyo! Inicjatorem spotkania pn. „Łowicz YoYo Contest vol. 2” jest Marcel Ołubek, finalista popularnego programu rozrywkowego „Mam Talent”, na co dzień uczeń technikum hotelarskiego w Łowczu. Gośćmi specjalnymi turnieju będą Mateusz Ganc i Grzegorz Wójcik.
Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 8 marca 2014 r. Polegał on będzie na dwuminutowej rywalizacji w freestyle. Osoby chcące wziąć udział w turnieju proszone są o dokonanie wcześniejszej rejestracji, wypełniając formularz zamieszczony na stronie: http://yoyofactory.pl/formularz/zawody/form.php.

W formularzu należy przesłać plik w formacie *.mp3 odpowiednio przystosowany do występu. Każdy utwór trwający dłużej niż przepisowe dwie minuty zostaje przycięty.

Rejestracja uczestników turnieju odbywać się będzie w dniu turnieju w godz. 11.00-12.00. Pierwsze występy w kategorii freestyle rozpoczną się o godzinie 12:30. Po występach na scenie zaprezentują swoje umiejętności goście turnieju Mateusz Ganc i Grzegorz Wójcik, a także jego organizator Marcel Ołubek.

Wstęp na turniej jest bezpłatny. Bilety na turniej można otrzymać w kasie kina FENIX na godzinę przed pierwszym seansem oraz u organizatora, Marcela Ołubka.

Sponsorami imprezy są: YoYoFactory.pl i Nolimit yoyo.
Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrza Łowicza Krzysztof Kaliński.

Plan turnieju:
  • godz. 11:00-12:00 REJESTRACJA
  • godz. 12:00 - 12:30 KONSULTACJA SĘDZIÓW
  • godz. 12:30 FREESTYLE
  • godz. 14:00 ELI HOOP CONTEST
  • godz. 1 5:15 WYSTĘP GOŚCI SPECJALNYCHdesign by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]