Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Bazylika katedralna
Bazylika katedralna znana jest jako mauzoleum 12 prymasów Polski, pochowanych w podziemiach świątyni. Znajduje się w niej m.in. nagrobek prymasa Jakuba Uchańskiego, dłuta Jana Michałowicza z Urzędowa. Ponadto na uwagę zasługują wspaniałe organy, bogata biblioteka i skarbiec.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
16 kwietnia 2018
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu, biorą udział w programie pn. „Nasza Łazienka”, którego celem jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych.
Zgodnie z założeniami projektu, zgłosiły swoją szkołę do konkursu oraz wykonały prace plastyczne do galerii szkoły, które odzwierciedlają hasło programu. Teraz muszą tylko uzyskać jak największą liczbę głosów!

Nagrodą główną w konkursie dla zwycięskiej szkoły jest generalny remont szkolnej toalety o wartości 30 000 zł. Kolejne szkoły otrzymają nagrodę w wysokości 5 000 zł na odświeżenie szkolnych toalet. Następne 100 szkół wyróżnionych zostanie rocznym zapasem produktów Domestos. Jest więc o co walczyć!

Zachęcamy wszystkich do oddania swojego głosu na łowicką szkołę i wsparcie działań dzieci. Razem damy radę! Głosowanie na stronie: www.wzorowalazienka.pl/galeria/3082design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]