Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Diecezja Łowicka
Diecezję Łowicką utworzył Papież Jan Paweł II w 1992 roku, a Łowicz ustanowił jej stolicą. Ojciec Święty odwiedził miasto 14 czerwca 1999 roku. Wtedy też podniósł katedrę łowicką do rangi bazyliki mniejszej.
Wolontariat
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
Schronisko dla Zwierząt w Łowiczu prowadzone przez Zakład Usług Komunalnych w Łowiczu ogłasza:

Nabór na wolontariuszy pracujących na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Łowiczu na okres od 07 stycznia 2013 do 31 grudnia 2013 roku

Termin naboru: 3 stycznia 2013 roku
Dostarczenie osobiście wypełnionego formularza zgłoszenia do dnia 3 stycznia 2013 roku do godz. 13.00 do sekretariatu ZUK w Łowiczu, ul. Armii Krajowej 2b, 99-400 Łowicz.

Zasady naboru:
Wszystkie osoby z terenu Polski spełniające i akceptujące wymogi zawarte w regulaminie wolontariatu oraz treść porozumienia z wolontariuszem obowiązujące od 2 stycznia 2013.

Przewidywany zakres prac dla wolontariuszy:
  • 2 osób na stanowisko Wolontariusz-Opiekun z przeznaczeniem do opieki nad: przydzielonymi zwierzętami i boksami (podstawowy zakres obowiązków).
  • 8 osoby na stanowisko Wolontariusz-Ochotnik z przeznaczeniem tylko do wyprowadzenia psów poza teren schroniska i ich socjalizacji (zawężony zakres obowiązków).
  • 2 osoby na stanowisko Wolontariusz-Redaktor z przeznaczeniem tylko do pomocy w redagowaniu i aktualizacji strony internetowej.
Uwaga! Wolontariusz-Opiekun może jednocześnie aplikować na stanowisko Ochotnika, aby mieć możliwość wyprowadzania psów. Ubieganie się o rozszerzony zakres nie zmniejsza ilości wakatów na Ochotników.

Kryteria obowiązujące podczas rekrutacji:
Kryterium przyjętym podczas wstępnej oceny kandydatów będzie klasyfikacja punktowa przedstawiona w formularzu zgłoszenia wolontariusza.

ZUK w Łowiczu zastrzega sobie możliwość nie rozstrzygnięcia i odwołania naboru bez podania przyczyny.

Ogłoszenie wyników naboru:
Lista z zakwalifikowanymi osobami do grupy wolontariuszy zostanie opublikowana na stronie internetowej ZUK w Łowiczu oraz na tablicy ogłoszeń ZUK dnia 4 stycznia 2013 o godz. 10.00. Szkolenie BHP dla nowych wolontariuszy, podpisanie umów odbędą się 4 stycznia 2013 roku o godz. 12.00 .

Kontakt
Osobą do udzielania wyjaśnień i kontaktów na okres rekrutacji jest koordynator ds. Schroniska Leszek Szychowski: adres e-mail do kontaktów: schronisko@zuklowicz.home.pl lub telefonicznie w dni robocze od godz. 8.00 do godziny 15.00 pod numerem 604 891 092

Wyniki II naboru:
Pliki do pobrania:


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]