Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Gmach dawnej poczty konnej
Gmach dawnej poczty konnej jest jedynym zachowanym wzorcowym zespołem pocztowym I klasy z okresu Królestwa Polskiego. W dniu 2 listopada 1830 roku w pokojach gościnnych poczty zatrzymał się na postój Fryderyk Chopin. Po odpoczynku udał się w dalszą podróż do Francji, na zawsze opuszczając Ojczyznę.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
11 - 14 lutego 2023
Miejska Biblioteka im. Andrzeja Kazimierza Cebrowskiego w Łowiczu zaprasza do udziału w wydarzeniu z okazji zbliżających się Walentynek. W filii dla dzieci w dniach 11, 13, 14 lutego, na najmłodszych czekać będzie, w godzinach pracy biblioteki, kącik plastyczny przy którym będzie można wykonać walentynkową zakładkę. Placówka zapewni materiały plastyczne.

14 lutego 2023 r. o godz. 11.00 odbędzie się wernisaż wystawy „Nasze kwiaty na Walentynki”, prezentującej prace studentów seniorów Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działających pod kierunkiem artysty plastyka Aldony Zając.

Tego samego dnia o godz. 15.00 biblioteka wraz kołem literackim ŁUTW zaprasza również na spotkanie z pisarką Magdaleną Kołosowską, autorką powieści obyczajowych.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]