Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Miasta partnerskie
Łowicz prowadzi szeroką współpracę z sześcioma miastami partnerskimi. Są to: Colditzv(Niemcy), Lubliniec, Soleczniki (Litwa), Reda, Saluzzo (Włochy) oraz Montoire-sur-le-Loir (Francja). Współpraca ma charakter kulturalny, społeczny, gospodarczy i turystyczny.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
14 lutego 2014
W klubie „Pracownia”, działającym przy Łowickim Ośrodku Kultury, odbędzie się niezwykle ciekawe spotkanie z okazji „Walentynek”.YouTube FIGHT, bo taką nosi oficjalną nazwę to spotkane, będzie wyjątkową okazją do konfrontacji największych hitów bezkresnego w swoich zasobach portalu YouTube! Jeśli lubicie się pośmiać i macie w „sieci” swoje ulubione filmiki, które rozbawiają was do łez i chcecie się nimi podzielić z publicznością, to spotkanie jest dla was.
YouTube FIGHT, będzie miało formę konkursu z jednym tylko zwycięzcą, którego w drodze głosowania wybiorą wszyscy uczestnicy spotkania. Zaprezentowany film, oceniany będzie jednorazowo w kategorii jego zabawności, tuż po jego wyświetleniu.

Wygra filmik, który zyska najwięcej punktów, a jego promotor otrzyma zaszczytny tytuł YOUTUBE MASTER!

W klubie PRACOWNIA na „fighterów” czekać będzie stanowisko z dostępem do Internetu. Wystarczy, tylko przyjść, odszukać swój ulubiony filmik, wyświetlić go na dużym ekranie uczestnikom imprezy i dobrze się bawić.

Początek imprezy o godz. 21:00.

Po konkursie filmików wyświetlony zostanie wyjątkowo, romantyczny, idealny na „Walentynki” film pt. „Rocky” Wstęp wolny. Szczegółowe informacje w Regulaminie imprezydesign by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]