Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Miasta partnerskie
Łowicz prowadzi szeroką współpracę z sześcioma miastami partnerskimi. Są to: Colditzv(Niemcy), Lubliniec, Soleczniki (Litwa), Reda, Saluzzo (Włochy) oraz Montoire-sur-le-Loir (Francja). Współpraca ma charakter kulturalny, społeczny, gospodarczy i turystyczny.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
22 stycznia 2014
Urząd Miejski w Łowiczu wzorem lat ubiegłych, podczas ferii zimowych, które w rozpoczęły się 20 stycznia, zorganizuje półkolonie zimowe. Zajęcia skierowane będą do dzieci objętych „Miejskim programem profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii”.
Celem półkolonii jest zapewnienie atrakcyjnego, ciekawego, kulturalnego, bezpiecznego i zdrowego wypoczynku. Uczestnicy półkolonii będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach sportowo-rekreacyjnych, kulturalno-oświatowych, psychoedukacyjno-profilaktycznych, prozdrowotnych i ekologicznych.

Uczestniczyć będą także w wyjazdowych wycieczkach, między innymi na basen do Kutna, do kina do Łodzi, na łyżwy i kręgle do Sochaczewa i na miejskie lodowisko.

Półkolonie odbywać się będą w godz. 8.30 - 14.00.
  • w Zespole Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 od 20 do 31.01 – planowana liczba uczestników 35,
  • w Szkole Podstawowej nr 2 od 20 do 24.01 – planowana liczba uczestników 35,
  • w Szkole Podstawowej nr 1 od 27 do 31.01 – planowana liczba uczestników 35.
W czasie pobytu na półkoloniach dzieci otrzymają codziennie dwa posiłki - śniadanie i dwudaniowy obiaddesign by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]