Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Napoleon
Po zwycięstwie pod Jeną i Auerstaedtem, w drodze do Warszawy, zatrzymał się w Łowiczu, 18 grudnia 1806 roku, Napoleon – Wielki Cesarz Francuzów. Wydarzenie to upamiętnia tablica wmurowana w kamienicę stojącą przy jednej z pierzei Starego Rynku.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
18 lutego 2014
Amerykański major Rocco A. Spencer, będzie szkolił przedsiębiorców w Skierniewicach. Cykl bezpłatnych warsztatów rozpocznie się w środę 19 lutego 2014 r. Major w wystąpieniu pt. „Nie ma drugiego miejsca. Są tylko zwycięzcy i przegrani” pokaże, jak na podstawie strategii wojskowych budować pozycję lidera w firmie, tworzyć zgrany zespół i motywować pracowników do osiągania wyznaczonych celów.
Aby wziąć w nich udział w warsztatach należy wcześniej zapisać się na stronie www.akademia-przedsiebiorcy.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas warsztatów, które odbędą się w Hotelu Dworek mieszczącym się przy ul. J. Piłsudskiego 24 o godz. 9:30, Major Rocco A. Spencer wyjaśni m.in. znaczenia lidera w każdej organizacji.

To na nim głownie spoczywa odpowiedzialność za podejmowanie decyzji, ale także kierowanie zespołem w taki sposób, by każdy czuł się pełnowartościowym członkiem grupy. Jednak odpowiedź na pytanie jak zostać prawdziwym przywódcą nie jest prosta. To długotrwały proces, którego kluczowym elementem jest zbudowanie zaufania zespołu. To on nadaje tytuł lidera.

Podczas warsztatów Major zwróci także uwagę na tworzenie zespołu. Aby osiągać sukces ważne jest, by cała organizacja tworzyła spójną całość. Zespół musi wiedzieć, jaki jest cel danego zadania, czego się od niego oczekuje i w jakiej sytuacji znajduje się firma. Musi zrozumieć misję organizacji, by w chwilach presji działać z maksymalną skutecznością.

- Są chwile, w których po prostu trzeba wydać rozkaz, a on musi być szybko wykonany. W innych momentach, i to dzieje się znacznie częściej, trzeba poświęcić trochę czasu, aby Twoi ludzie wiedzieli, co się dzieje i dlaczego muszą zrobić to, czego się od nich oczekuje – mówi Rocco A. Spencer.

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski projekt, którego celem jest inspirowanie firm nowymi pomysłami, technikami zarządzania czy budowania przewagi nad konkurencją. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: Strategia zwycięstwa na biznesowym polu walki. Łącznie w ramach Akademii Przedsiębiorcy odbędzie się 50 spotkań w całej Polsce, w tym 19 lutego w Skierniewicach.

Cykl w województwie łódzkim honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Łódzkiego. Wydarzeniu patronują także: Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, Klub 500 - Łódź.

Organizatorami Akademii Przedsiębiorcy są Bank Zachodni WBK oraz Polfund Fundusz Poręczeń Kredytowych.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]