Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Bazylika katedralna
Bazylika katedralna znana jest jako mauzoleum 12 prymasów Polski, pochowanych w podziemiach świątyni. Znajduje się w niej m.in. nagrobek prymasa Jakuba Uchańskiego, dłuta Jana Michałowicza z Urzędowa. Ponadto na uwagę zasługują wspaniałe organy, bogata biblioteka i skarbiec.
Co? Gdzie? Kiedy?
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
1 maja 2023, 17:00
Miejsce: Kino "Fenix"

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na Wiosenny Koncert Młodych Talentów Wokalnych, który odbędzie się w poniedziałek, 1 maja 2023 r. o godz. 17:00 w sali Kina Fenix. Podczas koncertu wystąpi dwanaście utalentowanych młodych wokalistek z Łowicza i okolic : Maja Lis, Lena Portasz, Tatiana Brzózka, Oliwia Śliwińska, Ala Gawinek, Natalia Kaczora, Blanka Jabłońska, Julia Jabłońska, Nikola Perestaj, Oliwia Olczyk, Oliwia Koper i Magdalena Myszewska.

Zaprezentują oni piosenki o dużym ładunku emocjonalnym. Koncert poprowadzi Karina Sędkowska-Staszewska.

Wstęp wolny.

Miłośnikom dobrej piosenki polecamy również koncert Katarzyny Groniec z zespołem, który odbędzie dzień wcześniej, w niedzielę 30 kwietnia o godz. 19:00 w Łowickim Ośrodku Kultury. Bilety są do nabycia w kasie kina.

Informujemy, że na koncert Grupy MoCarta w dniu 2 maja o godz.19:00 pozostało jeszcze tylko kilka dostawek. Wszystkie trzy propozycje składać się będą na Majówkę 2023 w Łowickim Ośrodku Kultury.

Kino Fenix zaprosi w tym czasie na filmy: URATUJ DRZEWO (premiera), SISU (premiera) i BRATY


design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]