Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
29 września 2015
Foto Art Galeria EKSPOZYCJA 34 zaprasza do obejrzenia kolejnej, ciekawej wystawy fotograficznej w bramie kamienicy przy ulicy Zduńskiej 34 w Łowiczu. Tym razem będą to zdjęcia ukazujące nieznane oblicze Ziemi Łowickiej, autorstwa Anny Bryjak z Bełchowa.
„Moja przygoda z fotografią zaczęła się 6 lat temu, kiedy w Arboretum SGGW w Rogowie zrobiłam zdjęcie żaby siedzącej na Nenufarze. Postanowiłam wówczas zaprezentować je w Internecie. Zupełnie przypadkiem padło na stronę podróżników, którzy wystawili mi bardzo dobre opinie. Zachęciło mnie to do dalszej pracy i poszukiwań ekspozycji.

Coraz częściej zaczęłam sięgać po aparat fotograficzny. Ponieważ nie podróżuję zbyt często, postanowiła fotografować swoją najbliższą okolicę, zachęcając tym samym wszystkich do odwiedzenia naszego pięknego regionu. Tak też powstała cześć zdjęć prezentowanych na wystawie „Łowickie w obiektywie”.

Z czasem aparat stał się nieodłączną częścią mnie. Kiedy chodzę z aparatem, dostrzegam wszystko to, co kiedyś było dla mnie niedostrzegalne, do czego podchodziłam obojętnie. Staram się teraz to wszystko uwieczniać. Dzięki fotografii poznałam radość poznawania otaczającego nas Świata, a także chęć dzielenia się własnymi spostrzeżeniami z innymi.”


Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w najbliższy piątek, 2 października 2015 r. o godz. 17:00 Wystawę prezentowana będzie do 6 listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w wernisażu oraz oglądania wystawy w dogodnym czasie.

Ekspozycja współfinansowana jest przez Łowicki Ośrodek Kultury w ramach projektu „Małe Granty 2015”.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]