Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
14 marca 2014
Ostatnio bawiono się w stylu gangsterskim, teraz przyszedł czas na lata 80- i 90-tych. Klub „Pracownia”, działający przy Łowickim Ośrodku Kultury organizuje kolejną „oldskulową potańcówkę”. W sobotę, 15 marca 2014 r. z głośników popłyną największe przeboje taneczne. Zapowiada się kolejna, ciekawa impreza muzyczna!
Podobnie jak na imprezie gangsterskiej, na wszystkich uczestników zabawy przy wejściu, będzie czekać dwóch „twarzowców” z epoki. „Krążki” puszczać będzie Matt van Roodsen, który bardzo dobrze pamięta te tamte czasy. „Szmuglował wówczas płyty winylowe promem ze Szwecji do Polski, a swoją ostatnią marynarkę kupił będąc na łowickim targowisku miejskim w 1989 roku.” - www.facebook.com

Początek imprezy o godz. 22.00. Wstęp na imprezę kosztuje jedynie 10 zł.design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]