Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Walewice
W Walewicach znajduje się pałac klasycystyczny szambelana królewskiego Anastazego Walewskiego. Zamieszkiwała tutaj niegdyś słynąca z urody Maria z Łączyńskich Walewska zwana „polską żoną Napoleona”, tu też przyszedł na świat syn cesarza Aleksander. W pobliżu znajduje się rezerwat geologiczny „Walewice” ukazujący osady okresu lodowcowego.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
20 grudnia 2013
W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji nr 1 w Łowiczu, w najbliższą sobotę (21.12), odbędzie się turniej charytatywny Gwiazdy na Gwiazdkę 2013, podczas którego sportowcy i kibice pomagają najbardziej potrzebującym.
Tym razem pieniądze zbierane podczas imprezy do puszek, będą przeznaczone na rehabilitację nauczyciela, dziennikarza sportowego, trenera, sędziego i lokalnego działacza sportowego Pawła Dolińskiego.

Kilka miesięcy temu doznał on wylewu krwi do mózgu i obecnie rozpoczyna ciężką rehabilitacje. Od samego początku, był on mocno związany z akcją i jednym z jej organizatorów. Tego dnia, nie może was zabraknąć! Pomóżmy Pawłowi wrócić do zdrowia!

Tradycyjnie w imprezie wezmą udział aktualnie najlepsi polscy piłkarze, a także żywe legendy boisk.

Wśród nich: Kuba Rzeźniczak, Adrian Budka, Wojciech Trochim, Piotr Kuklis, Bogusław Saganowski, Sławomir Chałaskiewicz, Andrzej Woźniak, Dariusz Jackiewicz, Marcin Zając, Maciej Szczęsny, Rafał Augustyniak, Maciej Sawicki i Dariusz Pasieka.

Jak zapewniał nas Krystian Cipiński - główny koordynator imprezy, lista osób, które wezmą udział w turnieju, nie jest jeszcze zamknięta i do soboty na pewno się powiększy.

W turnieju Gwiazdy na Gwiazdkę zagrają cztery drużyny: ALL Stars, PZPN, Fundacja Kibica i Pelikan Łowicz. Pomiędzy meczami tradycyjnie odbędą się licytacje niezwykłych dla każdego pasjonata sportu przedmiotów oraz sprzedaż cegiełek.

Do wylicytowania będą m.in.:

Koszulka Realu Madryt z autografami piłkarzy
Meczowa koszulka reprezentacyjna Roberta Lewandowskiego
Piłeczki tenisowa z French Open z autografem Agnieszki Radwańskiej
Piłka z autografem Zbigniewa Bońka
Buty piłkarskie Kuby Koseckiego
Buty piłkarskie Maćka Rybusa
Koszulka reprezentacji Dani z autografami piłkarzy
Koszulka reprezentacyjna Polski z Mistrzostw Świata w Korei i Japonii
Koszulka Lecha Poznań z autografami
Koszulka Pawła Wizgiera z autografami najlepszych zawodników motcross
YoYo Marcela Ołubka z finału Mam Talent
Voucher na weekend w Słowacji

To tylko niewielka część przedmiotów oddana na licytację. Do organizatorów wciąż napływają kolejne gadżety od sponsorów.

Gwiazdy na Gwiazdkę, hala OSiR nr 1 przy ul. Jana Pawła II, 21 grudnia 2013 r. o godz. 16: 00. Wejście na imprezę: cegiełka wartościowych o nominale 10 zł. Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Szczegóły na www.gwiazdynagwiazdke.pl oraz www.facebook.com/gwiazdynagwiazdkedesign by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]