Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Najstarsza wzmianka o mieście
Łowicz jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Najstarsza wzmianka o mieście pochodzi z bulli papieża Innocentego II z 1136 r. Bulla potwierdzała prawa arcybiskupów gnieźnieńskich do okolicznych ziem, wymieniając Łowicz jako główny ich ośrodek. Tym samym stał się on miastem prymasowskim. Prawa miejskie uzyskał przed 1298 r.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
12 lutego 2019
Pokazem iluzji rozpoczęła się, 11 lutego 2019 r., kolejna edycja Małego OCH! Film Festiwalu! Impreza co roku obfituje w szereg ciekawych atrakcji, przygotowanych z myślą o dzieciach spędzających ferie w mieście przez Łowicki Ośrodek Kultury.
Widowisko w niezwykle ciekawy i zabawny sposób poprowadziła iluzjonistka Marta. Dzieci mogły obejrzeć m.in. trik ze znikającą chusteczką, liną oraz sztuczkę pod tajemniczo brzmiącą nazwą Ninja.

W czasie pokazu zapraszane były na scenę aby pełniły rolę asystentów. W wielu przypadkach było to zabawne, wywołując uśmiech zarówno na twarzach dzieci jak i ich opiekunów. Wszyscy bawili się wyśmienicie!

Zachęcamy wszystkie dzieci do skorzystania z propozycji ŁOK i udziału w zaplanowanych wydarzeniach.

Szczegółowy program Małego OCH! Film Festiwalu na stronie: http://lok.art.pl/viii-edycja-maly-och-film-festiwal/design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]