Strona główna
Kontakt
Mapa serwisu
RSS
Wersja kontrastowa


Strój łowicki
Wycinanka łowicka
Twórcy Ludowi
Zespoły Ludowe
Folklor Łowicki


Czy wiesz, że ... ?
Park w Arkadii
Park w Arkadii, założony w stylu angielskim w 1778 roku to jeden z najlepiej zachowanych parków romantycznych w Polsce. Założycielką parku była Helena z Przeździeckich Radziwiłłowa. W parku rozrzuconych jest mnóstwo romantycznych pawilonów m.in. Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Dom Burgrabiego z Łukiem Greckim, Przybytek Arcykapłana i wiele innych.
Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst powrót
12 lutego 2019
Pokazem iluzji rozpoczęła się, 11 lutego 2019 r., kolejna edycja Małego OCH! Film Festiwalu! Impreza co roku obfituje w szereg ciekawych atrakcji, przygotowanych z myślą o dzieciach spędzających ferie w mieście przez Łowicki Ośrodek Kultury.
Widowisko w niezwykle ciekawy i zabawny sposób poprowadziła iluzjonistka Marta. Dzieci mogły obejrzeć m.in. trik ze znikającą chusteczką, liną oraz sztuczkę pod tajemniczo brzmiącą nazwą Ninja.

W czasie pokazu zapraszane były na scenę aby pełniły rolę asystentów. W wielu przypadkach było to zabawne, wywołując uśmiech zarówno na twarzach dzieci jak i ich opiekunów. Wszyscy bawili się wyśmienicie!

Zachęcamy wszystkie dzieci do skorzystania z propozycji ŁOK i udziału w zaplanowanych wydarzeniach.

Szczegółowy program Małego OCH! Film Festiwalu na stronie: http://lok.art.pl/viii-edycja-maly-och-film-festiwal/design by fast4net

Napisz do nas
Moja wycieczka po Łowiczu


[zamknij]   [przejdź do wycieczki]